» » » » Hauakivi-51-171x85x6cm

Hauakivi-51-171x85x6cm

780.00

Allolev nupp “TELLI HAUAKIVI KAVAND” viib teid hauakivi kavandi tellimise vormile. Sobiva kujunduse saate kokku panna meie kavandite kataloogi põhjal valides sobiva kirjastiili, paigutuse ja kaunistuse. Kui meie kataloogis olevatest valikutest ei piisa, siis kavandi tellimise viimasel lehel saate lisada ka faile (fotod, oma joonised, kavandid, visandid jne). Sellel lehel saate sisestada ka kogu muu info, mis puudutab hauakivi aluse, transpordi ja paigalduse vajalikkust. Pärast kõigi vajalike admete meile edastamist saadame teie emaili aadressile kolmemõõtmelise hauakivi kavandi ja kogumaksumuse, mille kinnitamise järel esitame teile 50%-lise ettemaksuarve. Ettemaksuarve tasumise järel paneme kivi töösse.

 

TELLI HAUAKIVI KAVAND

 Granito E-poe müügitingimused

Kirjeldus

Materjal: Absolute black must graniit; aurora graniit

Mõõtmed:171x85x6cm

Poleering: Kõik küljed

Komplekt on koos alusega. Mõõdud: 125x22x6cm

Toote valmistamise aeg 2-4 nädalat

Lisainfo

Maksmine

Kavandi tellimine ei ole siduv, esitame 50%-lise ettemaksuarve alles pärast teiepoolset kavandi kinnitamist. Ülejäänud osa kivi hinnast kuulub tasumisele siis, kui hauakivi on valmis.

Hauakivi aluse hind

Väiksemate kivide betoonist aluse hind on 15 Eur, suurtel 65 Eur. Graniitaluse hind: pealtpoleer 160€/jm, täispoleer 200€/jm.

Kiviraidetööde hind

Kiviraidetööde koguhinna saadame teile koos hauakivi kavandiga. Ühe inimese andmed kivile 50-80 Eur. Lisa inimese andmed 10 Eur/tk. Motiiv 15€/tk.

Transport ja paigaldus

Hauakivi transport Eestis piires Kulleriga maksab 23 Eur (saartele 35 Eur). Vajadusel pakume ka paigaldust.

Tarneaeg

Hauakivi valmistamisaeg on 2-3 nädalat ettemaksu laekumisest (kliendi soovil saame valmistada ka kiiremini).

Hauakivi hind

Hauakivi hind kehtib Granito E-poest tellides.

Garantii

Granito OÜ annab hauakividele eluaegse garantii.