» » » » Hauakivi-gabro-80x60x10cm
Soodne

Hauakivi-gabro-80x60x10cm

420.00 380.00

Allolev nupp “TELLI HAUAKIVI KAVAND” viib teid hauakivi kavandi tellimise vormile. Sobiva kujunduse saate kokku panna meie kavandite kataloogi põhjal valides sobiva kirjastiili, paigutuse ja kaunistuse. Kui meie kataloogis olevatest valikutest ei piisa, siis kavandi tellimise viimasel lehel saate lisada ka faile (fotod, oma joonised, kavandid, visandid jne). Sellel lehel saate sisestada ka kogu muu info, mis puudutab hauakivi aluse, transpordi ja paigalduse vajalikkust. Pärast kõigi vajalike admete meile edastamist saadame teie emaili aadressile kolmemõõtmelise hauakivi kavandi ja kogumaksumuse, mille kinnitamise järel esitame teile 50%-lise ettemaksuarve. Ettemaksuarve tasumise järel paneme kivi töösse.

TELLI HAUAKIVI KAVAND

 Granito E-poe müügitingimused

Kirjeldus

Materjal: Must graniit

Mõõtmed: 80x60x10cm

Poleering: Esikülg

Servad: Saetud

Tagakülg: Saetud

NB! Seda hauakivi on võimalik kasutada mõlemat pidi (80cm külg või 60cm all). Samuti on võimalik tellida servade ja tagakülje poleerimist.

Lisainfo

Hauakivi hind

Hauakivi hind kehtib Granito E-poest tellides.

Hauakivi aluse hind

Väiksemate kivide betoonist aluse hind on 15 Eur, suurtel 65 Eur. Graniitaluse hind: pealtpoleer 160€/jm, täispoleer 200€/jm.

Kiviraidetööde hind

Kiviraidetööde koguhinna saadame teile koos hauakivi kavandiga. Ühe inimese andmed kivile 50-80 Eur. Lisa inimese andmed 10 Eur/tk. Motiiv 15€/tk.

Maksmine

Kavandi tellimine ei ole siduv, esitame 50%-lise ettemaksuarve alles pärast teiepoolset kavandi kinnitamist. Ülejäänud osa kivi hinnast kuulub tasumisele siis, kui hauakivi on valmis.

Transport ja paigaldus

Hauakivi transport Eestis piires Kulleriga maksab 23 Eur (saartele 35 Eur). Vajadusel pakume ka paigaldust.

Tarneaeg

Hauakivi valmistamisaeg on 2-3 nädalat ettemaksu laekumisest (kliendi soovil saame valmistada ka kiiremini).

Garantii

Granito OÜ annab hauakividele eluaegse garantii.